edycja
null

O Galerii Inna

Galeria INNA jest wirtualnym miejscem, w którym możesz obejrzeć oryginalne dzieła sztuki artystów już uznanych, bądź debiutujących. Możesz je kupić lub zamówić coś specjalnie dla siebie. Ale poza Sztuką przez duże „S” znajdziesz też wiele przedmiotów – od drobnych mebli przez drobiazgi do domu, biżuterię, książki, po różne „różności”. Design lat połowy XX w. to coś, co bardzo nam odpowiada.

Galeria INNA jest też miejscem, w którym spotykać się możemy z twórcami, przyjaciółmi, ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Chętnie zorganizujemy takie spotkania, warsztaty, imprezy, tylko daj nam znać, co Cię interesuje.

GALERIA INNA może Wam pomóc znaleźć coś wyjątkowego, czego inni nie mają i mieć nie będą, choć może kiedyś mieli – stąd niektóre rzeczy mają swoją „duszę”; zobaczyć coś, czego jeszcze nikt nie widział, bo właśnie powstaje; poznać ludzi wyjątkowych i pozornie zwyczajnych; kupić albo zamówić, coś co chcielibyście mieć;  pooglądać; poczytać.

GALERIA INNA ma też dwojaki charakter: regionalny i historyczny. Regionalnie mamy do odkrycia współczesną sztukę Armenii, w perspektywie Gruzji i innych państw, nie zapominając oczywiście o Polsce. 

ALE - Galeria Inna obecnie jest zawieszona. Nie ma juz lokalu przy ul. Senatorskiej w Warszawie. Zatem żeby zorganizować wystawę, zrobić zakupy poprzez e-sklep, zorganizować spotkanie, proszę się kontaktować indywidualnie, tel +48 518 58 44 68.  Można wtedy odwiesić działalność i zrealizować zlecenie. Wystawiamy faktury VAT.Medialnie współpracujemy z portalem artimperium.pl